Informacja.

Informujemy, iż w dniu 30 grudnia 2023 (sobota) w Punkcie  Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych odbędzie się INWENTARYZACJA.W tym dniu PSZOK dla mieszkańców będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.
Grudzień Witamy Państwa w tym ostatnim miesiącu bardzo pracowitego roku. Prezentujemy Państwu już ostatnią kartkę z naszego kalendarza. Dziękujemy, że byli Państwo przez ten czas z nami.  W Nowym Roku ruszamy z kolejną edycją prezentacji kalendarza, którego już nie możemy się doczekać aby Państwu pokazać, a musicie nam jak na...

Informacja

W związku z obowiązkiem przeprowadzenia inwentaryzacji informujemy, że w dn. 30.11. br. (tj.czwartek) nie będzie możliwości zakupu pojemników oraz worków. Przepraszamy za utrudnienia.
Listopad Gołym okiem widać już, że przyroda przygotowuje się do „snu zimowego”. Dni stają się coraz krótsze, pogoda również nas nie rozpieszcza, dlatego pragniemy Państwu umilić ten czas i przesyłamy jeszcze kilka promieni słońca. Patrząc na nasz kalendarz wzroku nie można oderwać od ręcznie haftowanych tiuli naszych Żywczanek. Składamy im ogromne...

Informacja

Informujemy, iż w dniu 7 listopada br. (tj. wtorek) odbędzie się legalizacja wagi samochodowej znajdującej się na naszym terenie przy ul. Kabaty 2. W związku z tym w godzinach 10.00-13.00 będzie utrudnione lub nawet niemożliwe przyjmowanie odpadów. Prosimy o wyrozumiałość.