Czerwiec Dziś pierwszy dzień miesiąca wakacyjnego jakim jest czerwiec dlatego też spieszymy do Państwa z odsłoną kolejnej strony kalendarza. Ozdobą tego miesiąca są nasze Żywczanki ubrane w odświętny strój mieszczański. Strój żywiecki bardzo dostojnie prezentuje się w komnatach Żywieckiego Zamku Habsburgów. W tym miesiącu możemy zobaczyć kolejną komnatę zamku jaką jest...
BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o. kontynuuje wspieranie działań Beskidzkie WOPR Oddział Rejonowy w Żywcu w kolejnej edycji akcji MAJOWE ŚMIECIOBRANIE - BY NATURZE BYŁO LŻEJ. Dziękujemy za zaproszenie do 3 edycji tego wydarzenia.  
BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o. mając na uwadze specyfikę swojej działalności oraz dbałość o najbliższe otoczenie kontynuuje działania mające na celu systematyczne uzupełnianie izolacyjnego pasa zieleni. Pas zieleni ma na celu ograniczyć w maksymalnym stopniu wszelkie ewentualne niedogodności i zagrożenia powstające na terenie zakładu i składowiska odpadów związanych m.in. z...
W ramach kontynuacji cyklu spotkań dotyczących m.in. prawidłowej segregacji odpadów pn. "Mamy rady na odpady" dzisiaj zawitaliśmy w Szkole Podstawowej w Lalikach (gmina Milówka). Dziękujemy bardzo za ciepłe przyjęcie oraz wykazane zainteresowanie.
Kontynuujemy wsparcie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Żywcu. W trakcie kolejnego spotkania z przedstawicielami Stowarzyszenia „FUTRZANY LOS”, omówiono dalsze wspólnie podejmowane działania pomiędzy Spółką a Stowarzyszeniem, których realizacja planowana jest do końca 2023 r. Spotkanie było okazją do przekazania darowizny pieniężnej na rzecz Stowarzyszenia.