Kartka z kalendarza – GRUDZIEŃ

184

Grudzień

Witamy Państwa w tym ostatnim miesiącu bardzo pracowitego roku. Prezentujemy Państwu już ostatnią kartkę z naszego kalendarza. Dziękujemy, że byli Państwo przez ten czas z nami.  W Nowym Roku ruszamy z kolejną edycją prezentacji kalendarza, którego już nie możemy się doczekać aby Państwu pokazać, a musicie nam jak na razie uwierzyć na słowo, że jest co oglądać.

Przystojni kawalerowie dumnie prezentują stój mieszczański jak również ukazują Państwu kolejną komnatę Starego Zamku Żywieckiego. Ściany tej komnaty ubogacają obrazy Jana Kazimierza Olpińskiego, ikonografia miasta i wiele cennych zabytkowych mebli z przełomu XIX i XX wieku oraz pamiątki związane z Żywieckimi Habsburgami. Oprócz tego w salach można zobaczyć kolekcję pamiątek cechowych, m.in. skrzynie i pieczęcie, zastawy stołowe.

Zima nie zawsze musi być mokra, szara i ponura. Prezentujemy Państwu widok rozpościerający się ze szczytów gór wchodzących w skład Beskidów. Oczy cieszy piękna biel pobliskich szczytów i  ośnieżone choinki. W wolnym czasie między świętami lub w okresie ferii zapraszamy Państwa do skorzystania z aktywnego wypoczynku jak również z tras narciarskich jakie znajdują się w naszej okolicy, aby na własne oczy zobaczyć piękno naszego małego miasta – Żywca.

Jednocześnie nie możemy się już doczekać, kiedy pokażemy nasz nowy kalendarz na 2024r., który właśnie dzisiaj odbieramy z drukarni.  Rok 2024 jest dla naszej Spółki rokiem jubileuszowym („30 lecie”), w związku z czym mamy nadzieję, że choć trochę Was zaskoczymy😉

Graficy się spisali! Projekt wygląda świetnie.

Jak tylko kalendarze do nas dojadą uchylimy rąbka tajemnicy😊